ANA SAYFA | KİŞİSEL GELİŞİM | GÜNCEL | BAŞVURU FORMU
 
Bayrampaşa Kariyer

Vatandaşına sunduğu hizmetlerle İstanbul’un örnek belediyelerinden biri olarak gösterilen Bayrampaşa Belediyesi, doğru zamanda iş arayanla işvereni bir araya getiren istihdam projesini vatandaşlarımızın hizmetine sundu.

Sanayi devrimi ile birlikte her türden işgücüne ihtiyaç duyulurken, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaç duyulan işgücünün nitelikleri değişmiş, birçok iş dalı yerini yeni iş kollarına bırakmıştır. Üretim biçimlerinin değişmesine bağlı olarak nitelikli işgücüne duyulan ihtiyaç artmıştır. Bayrampaşa Belediyesi, devletimizin kurumlarıyla koordineli bir çalışma sergilemiş, kurduğu eğitim kurumlarıyla başta gençlerimiz olmak üzere her yaştan vatandaşımıza ücretsiz mesleki eğitimler vermiştir. Verdiğimiz eğitimlerle nitelikli personel yetişmesine katkıda bulunduk.

Yerli işadamlarımızın yansıra, Türkiye dışından yatırımcıların Bayrampaşa’ya yatırım yapmaları için belediye olarak her türlü kolaylığı sağladık. Bayrampaşa’yı İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri haline getirdik.

Bilişim ve İnternet ağlarının gelişimine bağlı olarak, birçok etkinlik internet üzerinden yapılabilmektedir. Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul’da yaşayan bütün vatandaşların başvuru yapabileceği bir istihdam sitesi hazırlamıştır.

'Bu sitede iş var'.

http://bayrampasakariyer.com/ sitesi üzerinden oluşturulan özgeçmişler Bayrampaşa’daki işletmelere gönderilmektedir. Özel işletmeler personel ihtiyacına ve personelde aradığı niteliklere göre başvuru sahibi ile iletişime geçmektedir.


'İş arayanla işvereni bir araya getiren kariyer köprümüz, her gün Bayrampaşa’ya hizmet ediyor'.


Meslek edindirme kurslarımızla, istihdama yönelik yatırımlarımızla, yatırımcılara sağladığımız kolaylıklarla, özel işletmeler için doğrudan iş başvurusu alan internet sitemizle, vermiş olduğumuz eğitimlerle Bayrampaşa Belediyesi olarak ana amacımız; nitelikli bireylerin yetişmesine katkı sağlamak ve bu vesileyle işverenin nitelikli personel talebini karşılamaktır.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ . . .